| Miraaa12345 a întrebat:

Hellolaughing
Am o problema, de curand am trecut de la Samsung la Iphone, sunt multumita de el, dar de curand am observat ca atunci cand intru pe Instagram la conversatii nu imi mai arata cand au fost active persoanele respective, desi eu am vizibilitatea prezenta activata. Pe Samsung nu am avut niciodata aceasta problemasad stie cineva de la ce poate sa fie?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NisipLaMare a răspuns:

Asta este diferenta intre iphone si Samsung este cam nasoala si esti la mana lor.
Siri asculta si ce vorbesti numai ca tu ai acceptat asta. Poti sa dezactivezi dar degeaba se reactiveaza singurica din soft.

| SamsungElectronics a răspuns:

Asta este situația dacă ție ți-a trebuie iPhone, eu de aia nu vreau iPhone pentru că are tot felul de chesti ciudate pe care Samsung nu le are sau în general Android.

Răspuns utilizator avertizat