| CatalyN4 a întrebat:

Help! Am un telefon cu o.s android 4.0.4. Din pacate nu m-ai am nici mb pe cartela si nu am nici wi-fi in casa.Am inteles ca se poate de descarc aplicatii dupa google in pc apoi cu cablue de date in tel.Ei bine am incercat sa pun insa nu gasesc nicaieri.Am inteles ca trebuie sa intru in setari/aplicatii/dispozitive nerecunoscute sau asa ceva... ca sa pot trage dar eu nu am asa ceva ( am doar descarcate, active si toate ) Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Daca spui si cum se numeste tel. s-ar putea sa primesti ajutor dar asa este mai greu pentru ca tel. cu android 4.4 sin o gramada si setarile difera de la model la model. clar?