| YouWillDie a întrebat:

Help me! Nu stiu cum, dar nu imi mai apar contactele pe iphone. Dar imi spune ceva ca ' conectare nedisponibila la icloud ', si totusi sa conectat dar nu imi apar contactele. Si nici nu le am salvate pe sim. Stie cineva ce sa fac? Si inca ceva, daca ii dau resetare la iphone, cand se deschide mai are iOS 9, sau devine ca primul model din fabrica. Ofer Funda!

1 răspuns:
| AlexandraAlexuta a răspuns:

Daca nu le ai salvate pe SIM incerci degeaba. Ia-ti vechiul telefon, baga cartela in el si salveaza-le pe SIM.