| Rx5hnS a întrebat:

Hey. As vrea sa imi schimb telefonul. Care e mai bun dintre iphone XR sau iphone 11?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iphone 11 este succesorul lui xr. Deci clar ca este mai bun. Singurele aspecte similare dintre cele doua sunt: ecranul, aspectul in fata si dimensiunile. In rest, 11 este mai bun(camera principala face poze mai clare, o camera extra wide, camera de selfie este mai buna, procesor mai performant, mai multa memorie ram, bateria tine putin mai bine etc.).

| Bizon95 a răspuns:

Evident ca telefonul mai nou e intotdeauna mai bun
uite aici sa faci o comparatie cu tot ce e diferit marcat vizibil:
http://shorturl.at/tCFZ1
insa (iar evident) din pacate singurul lucru naspa la iPhone 11 este pretul, care e mai mare!

| danbnz a răspuns:

11.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Iphone 11 este mai bun decat XR cam la toate capitolele(procesor, rami, camera, etc).

| morfeo a răspuns:

Iphone 11 are un display superior in primul rand, displayul de pe XR se folosea in 2014.

| Andrea1234sarabeti73738 a răspuns:

Hei buna,! As zice ca iphone 11 e mai bun! dar cred ca amândouă sunt la fel.E alegerea ta!