| Decebalul a întrebat:

Hey! Deci, am 2 telefoane, unul care il folosesc si imi pun minute pe el in fiecare luna si unul pe care il folosesc cu un alt scop si pe care nu mi-am mai pus minute de ceva vreme. Problema e ca am primit un mesaj pe telefonul pe care nu mi-am mai pus minute cum ca daca nu reincarc pana la o anumita data, contul va deveni inactiv si intru in perioada de gratie. Si problema mea este ca nu as vrea sa imi pun minute si pe acest telefon si nu iteleg mai exact daca trebuie doar sa reincarc cu euro si atat sau sa pun euro si sa fac si o optiune ceva. Sper ca ati inteles happy

6 răspunsuri:
| Ionela_Pascaru_1995 a răspuns:

Trebuie sa faci doar o reincarcare. big grin

| AKARA0 a răspuns:

Tie iti trebuie alta cartela pentru ca aia n-ai reincarcat-o de mult.

| danutzu96 a răspuns:

Daca acea cartela este solicitata (te suna cieva pe ea) sau chiar daca este in telefon nu o dezactiveaza. Mi-au trimis ei 2 ani pe o cartela fara nimic pe ea.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Trebuie sa incarci telefonul cu o optiune pentru a fi activa cartela, daca nu reincarci, perioada de dratie este scurta si apoi iti ia numarul.
O zi bunahappy

| NicK93x a răspuns:

Daca reincarci cu credit nu va ma intra in perioada de gratie, chiar daca nu o sa activezi vreo optiune

| Decebalul explică:

Ok happy multumesc pentru raspunsuri happy