| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

am o intrebare urgenta si grava mi sau detectat 4virisi in telefon dai sa instalez un anti viris nu stiu cum se cheama dar nu merge ce ma fac help my funda sad :'(

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca mesajul ti-a apărut când erai pe internet, nu este adevărat. În primul rând gandeste-te ca de unde poate să știe internetul de unde ai tu virusi. Virusi poate să îți spună numai antivirusul dacă ai și cum tu nu ai antivirus, nu ai cum să știi dacă ai virusi sau nu. Chiar dacă scrie numele telefonului tău, nu este adevărat.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

I-ati AVAST MOBILE SECURITY e foarte bun, eu il am de 5 luni si sunt foarte multumit de el happy

| timeOUT a răspuns:

Ia-ti de pe google play (cred ca ai android) un antivirus AVG (nu consuma multe resurse, si isi face binisor traba, si nu o sa mai ai probleme

| DespreHostel a răspuns:

Incearca bitdefendwinking

| marfa a răspuns:

Mie imi zici ca am 14 nu ai nici un virus au. Nevoie de publicitate si cel mai usor e sa te faca sa crezi ca ai nevoie.Bine ai venit in lumea afacerilor

| LauraG3 a răspuns:

Si mie mi-a aparut. Nu cred ca e adevarat. Vor doar sa instalezi aplicatia.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupu_Malvi_1961 explică:

Remus 1007 mi-a detestat virusi sistemul android

| UrsuletExpirat a răspuns:

Nu iti face griji daca iti spune asa nu e nimic

| AlexandraMaria01 a răspuns:

360 security e foarte bun!happy