| Alex31004 a întrebat:

Hey TPU!
Am un Iphone 4S si il incarc, cam de vreo 2 ori pe zi, are ceva?thinking

14 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU are nimic!
Totuşi, este indicat să-l pui la încărcat doar când bateria este aproape descărcată...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut Alex!

Nu, nu are ce.

O seara buna!

| Alex31004 explică (pentru OnuOnulică):

Ma gandeam ca se poate intampla ceva(in el), de fapt cand il bag la incarcat, se incalzeste foarte tare.

| cosminX a răspuns:

Ti se va strica bateria in scurt timp. Si nu va mai tine la fel de mult ca si la inceput. Stiu pe propria piele

| AlexandruExTreMe a răspuns:

Depinde cat te joci sau stai pe el.

| Alex31004 explică (pentru AlexandruExTreMe):

Pai daca il incarc de vreo 2 ori pe zi. iti dai seama ca ma joc, cam 3 ore, daca ar fi sa facem asa, incontinuu

| unsernamecontre a răspuns:

O sa se unfle bateria

| Alex31004 explică (pentru unsernamecontre):

O sa se UMFLE prostia ta! Stii macar, cum arata un IPHONE? Bateria se umfla si ea de la apa, din cate stiu eu. Dar prostia ta e mare, te-am scuipat

| unsernamecontre a răspuns (pentru Alex31004):

Bai eu am avut IPhone si l-am incarcat si eu de doua ori pe zi si mi s-a umflat bateria si ma tinea bateria vreo 2 ore.

| Alex31004 explică (pentru unsernamecontre):

Hai bine, si ce iti face Iphone-ul?

| unsernamecontre a răspuns:

Credeti ce stiti dar eu cand spun ceva se intampla. Oricum tot eu fac pe mine de ras cand vad intrebarea.Mi s-a umflat bateria, unde pot sa o schimb.

| Alex31004 explică (pentru unsernamecontre):

Stii ce?! Singurul lucru pe care-l stiu, e ca esti un copil fara viitor si nu ai ce face, decat sa "dai niste raspunsuri" idioate, pe aici. Scuze, dar esti penibil!

| Alex31004 explică:

Iti dai seama ca daca il incarc de vreo 5-6 ori pe zi se intampla cevalaughing Voi incerca sa-l incarc o singura data, cam asa. Totusi.mi-e fricalaughing
Si da, e super tare astalaughing Ma distrez grav cu el