| sweetdream12 a întrebat:

As vrea sa aud si parerile voastre in legatura cu Samsung Galaxy S3...As vrea sa mi-l iau, dar nu ma pot hotara intre alb si albastru... happy

4 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Pai e marca buna. Eu zic ca pe albastru ca alb daca se zgarie arata rau si daca se mudareste se vede bine.Pe albastru nu se vad asa tare zgarieturile si daca se murdareste un pic nu se vede asa tare ca pe albwinking

| maryusmono a răspuns:

Eu zic culoarea asta: http://bit.ly/Z3UZ9L

Telefonul este foarte bun din urmatoarele motive:

-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

Este o buna perioada sa iti cumperi un S3 pentru ca s-a ieftin destul de mult fata de acum cateva luni.

| sweetdream12 explică (pentru maryusmono):

Pai intre IPhone 5 si Samsung Galaxy S3 ce pfreferi mai mult?

| maryusmono a răspuns (pentru sweetdream12):

S3 cu siguranta... Eu le consider pe ambele la acelasi nivel, atunci cand vorbim despre performanta.

Diferenta consta in pret, care la S3 este mult mai scazut!