| JokerMato a întrebat:

Azi mi-am luat LG Optimus L5 la abonament la Orange şi mi s-a zis să aştept un mesaj prin care mi se va spune câte mesaje si sms-uri am până când vor intra toate adică pe 19 mai... Ideea e că aştept mesajul de 5 ore şi încă nu a venit... E ceva de la ei nu? Sau când ar putea veni?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Suni la 415 - este nr scurt pentru serviciul Info-Credit.

Toate cele bune.

| StefaniaM a răspuns:

Suna la 333.De obicei mie imi vine mesajul in cateva secunde

| JokerMato explică (pentru StefaniaM):

Eu trebuie să sun la 451 şi îmi zice că Seviciul de clienţi nu vă poate da informaţii despre abonamentul dvs...