| ninjaboy122 a întrebat:

ce telefon imi recomandati galaxy j5 sau galaxy grand prime care e mai bun?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Dintre cele menționate de tine îți recomand J5.

| BJK1903 a răspuns:

J5 este un telefon mult mai performant si bun decat Grand Prime, am vrut sa imi cumpar si eu GP dar multi ziceau ca nu este un telefon performant. Sper ca te-am ajutat

| DemBow a răspuns:

J5. E mai bun decat grand prime din toate punctele de vedere.

| tancul a răspuns:

Cel mai bun este Samsung grand prime