| PisicaDragutza3 a întrebat:

Deci mi-am luat o cartela de la Orange(Oringi) si. intrebarea e: Cum sa transform minutele in Euro Credit? Funda va roog repede.

Răspuns Câştigător
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Minutele nu pot fi transformate in Euro Credit.Trebuie sa-ti iei o cartele cu Euro Credit (de ex. de 5 euro credit) si sa-ti activezi o optiune(Eu am una cu 2000 minute/sms natrionale si internationale si 75 de MB pentru trafic pe internet). Deocamdata daca ti-ai cumparat o optiune cu minute, asteapta sa treaca luna si sa-ti consumi minutele., iar luna ormatoare te duci la Orange si ceri o cartela de angrycati euro vrei tu de ex 6) Euro Credit si vezi ce optiuni disponibile ai pentru 6 euro. Sper ca te-am ajutat cu acest raspuns. Funda?

| PisicaDragutza3 explică (pentru ElenaIsabella02):

Am cu 5 euro.

| ElenaIsabella02 a răspuns (pentru PisicaDragutza3):

Si eu. FUNDA?