| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Hey,TPU.Vreau sa ma ajutati cu ceva.Am comandat de pe internet o carcasa de telefon,si am pus si mailul, problema este ca ei imi cer sa verific mailul si nu mai stiu parola.Intrebarea mea este:Ca sa imi ajunga carcasa de telefon acasa trebuie neaparat sa verific mailul?
Dar daca mai comand o data carcasa cu alt mail(la care stiu parola), o sa imi vina acasa 2 carcase?
Va rog, e urgent. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Roki_2754 a răspuns:

Daca nu dai confirmare pe email nu se pune comanda. Poti comanda linistita.

| idontgiveafuck2344 explică (pentru Roki_2754):

Multumesc.Am plasat comanda din nou. Sper numai sa nu vina 2 laughing cine stie ce viseaza cei de pe site.

1 răspuns: