| anonim_4396 a întrebat:

Heyy happy
am o problema... am un telefon Nokia C2 si mi s-a stricat straight face cred... ca nu se mai aprinde si am incercat sa pun si o alta baterie si sa il incarc dar degeaba tot nu se aprinde. Mi l-am pus intr-o seara sa imi sune alarma pe dimineata si dimineata nu s-a mai aprins eu nu inteleg cum se poate strica intr-o seara seara mergea bine, iar dimineata cand sa imi sune alarma nu se mai aprindea voi ce credeti? happy dau funda la cel mai bun raspuns promit big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si vrei sa il repari la Dragoste si sex?

| Larisssaa a răspuns:

Şi crezi că categoria ˝ Dragoste şi Sex ˝ te ajută cu ceva. Dacă vrei să te culci cu telefonul tău, Succes!winking

| DJMikeGMC a răspuns:

Eu nu fac misto ca altii, eu am c2-01 n-am probleme, sfat: incearca cu alte baterii (bl5c ca aia din el) alte incarcatoare, incearca sa l incarci la pc

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Draga fata, din cate stiu eu Dragoste si Sex inseamna Dragoste si Sex, deci concluzie : Ai gresit CATEGORIA.Dar ca sa-ti raspund la intrebare, esti BLESTEMATA si tu si telefonul tau.
Du-te la un vraci sa-ti dea cu ulei telefonul si sa te unga pe frunte cu mălai. Iti urez Bafta, Iubito:*:*:*:*