| Darcky a întrebat:

Heyy TPU!
Am si eu o rugaminte imensa : ajutati`ma sa resetez un Sony Xperia U...L-am cumparat de pe okazii.ro.Cand l-am deschis avea un model de blocare al ecranului(am incercat mai multe modele si degeaba).Acum nu merge decat sa bag contul de gmail sau localitatea de nastere(am incercat si astea si imi apare prea multe incercari ratate). Daca imi poate spune cineva cum sa-l resetez fara sa intru in optiuni ar fi super.
P.S. i-am dat si upgrade dar degeaba.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| raul11 a răspuns:

Uite aici un site si fa ce zice http://www.phonetipsandtricks.com/......-reset-14/

| Darcky explică (pentru raul11):

Am rezolvat oricum, m`a costat 30 lei, am incercat site-ul si nu mere, mersi oricum happy

3 răspunsuri:
| raul11 a răspuns:

Cp

| Levys_Levent_1991 a răspuns:

Tot asa am si eu unu da este st 26 i sh o ea razna dintrodata nu stiu ce sa-i facsad?