| Gotdns a întrebat:

Hi TPU am un Iphone 3g 8gb 4.2.1 0.15.04 i-am dat restore la ios ca avea 4.1 si i-am facut jailbreak si nu imi ia semnalul dar imi arata la About ca e reteaua Orange. Daca ii pun ultrasn0w din cydia imi scrie doar Searching... ce pot face?

3 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Incearca un reset la sistem, daca continua sa faca la fel incearca sa il lasi fara ultrasn0w si Cydia sa vezi cum merge.

| Gotdns explică (pentru NopeCheers):

Pei asta e ca nu merge semnalul. adica fara ultrasn0w nu merge. si fara cydia nu-l pot activa

| Mox112 a răspuns:

Mai omule da nu e logic ca daca ai dat restore a strs tot soft-ul nu poate gasi decat retele de wifi(atat_ contacteaza-ma pe facebook(iti voi da toti pasi):GeorgeRulz