| saftaiiustin a întrebat:

Ieri am fost sa imi reincarc telefonul (cu o saptamana inainte de data expirarii) si astazi imi scrie ca am 0 cred si nicio optiune activa. Ce pot face in privinta asta?

Mentionez ca sunt pe Vodafone.

Am incercat si la call center si am asteptat mai bine de 15m sa raspunda cineva care mi-a zis ca nu stie cum poate sa ma ajute -_- "sper ca a fost o gluma ca ma enervase

Raspunsul cel mai rapid si care ma ajuta are funda tongue

2 răspunsuri:
| urseyul a răspuns:

Pai cu 1 saptamana inainte sa iti expire, parerea mea e ca ai consumat creditu nestiind ca minutele sau internetul dupa cartela a expirat, oricum in cazul tau nimeni nu o sa iti returneze creditul inapoi.

| Theodor12345678 a răspuns:

Nu mai ai ce face. Ai dat banii degeaba.