| mariusraduica a întrebat:

Ieri dimineata m-am jucat pe telefon si s-a blocat. Eu m-am enervat si l-am trantit cu laterala dreapta de birou. Nu s-a intamplat nimic, adica nu s-a spart sau zgariat. Insa cand il pornesc trebuie sa stau cateva minute cu el in mana pana incepe sa mearga touch-ul. L-am resoftat, l-am demontat, dar tot acelasi lucru. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat cu el si ce as putea sa ii fac? Este un galaxy pocket neo

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Salut Marius. Pai din cauza socului suferit, touch`ul telefonului s-a bulit!
Socul i-a afectat circuitele de pornire, el va merge dar iti va face mai multe probleme! Singura solutie e sa il duci la reparat. Nu iti pot spune o suma! Data viitoare fi mai atentwinking

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a dus dracu'. Du-l la reparat.

| angemon500 a răspuns:

Mda se cam duce... du-l la service