| xNoName95 a întrebat:

Imi puteti spune pe ce retea imi recomandati sa ma mut? Momentan sunt la telekom si nu mai suport, sunt JALNICI RAAU, stau cate 10min sa pot suna, si nu, nu e de la telefon...Tin sa precizez ca nu am semnal nicaieri, oriunde ma duc..si prietena mea la fel.

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

O optiune buna ar fi DIGI, daca facem o comparatie pret/calitate servicii. O a doua optiune este Orange, deoarece au calitate superioara privind calitatea servicilor in comparatie cu Telekom. Alegerea iti apartine. bafta!

| xNoName95 explică (pentru RoyalJakiro):

MERCI MULT, probabil o sa ne mutam pe digi...ca astia de la telekom au ajuns codasi.

2 răspunsuri:
| RoyalJakiro a răspuns:

Cu placere!