| Ionut3222 a întrebat:

Imi recomanda cineva un telefon cu butoane (taste) ce se gaseste prin magazine in stoc si are o camera buna? 1.3mp fara autofocus nu o consider o camera buna.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Nokia N95 la mana a doua

| Ionut3222 explică (pentru OnePiece):

Salut.

Am nevoie pentru cineva ce vrea si garantie. Am studiat piata destul de mult si in afara de un Allview, nu gasesc nimic pe stoc cu camera de 5mp. Nici aia nu stiu daca are autofocus sau e vreo pocnitoare de face poze mai proaste decat un Nokia cu 2MP.

1 răspuns: