| SarmalutaPuternica a întrebat:

Imi voi lua un telefon performant si nu stiu cum sa descarc pozele in laptop ma puteti ajuta va rog dupa ce fac poze cum le descarc pe laptop? spuneti-mi va rog pas cu pas multumesc.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Dacă nu ai cablu de date dar ai net pe telefon, poţi să pui pozele pe imgur apoi să le descarci pe laptop, iţi va trebuii şi net pe laptop, uite site-ul :

http://imgur.com/

Multă baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| JohnyMoga a răspuns:

Cu un cablu usb conectat la laptop si telefon depinde de telefon la unele trebuie sa dai u ca sa-ti apara in laptop altele telfoane se conecteaza automat