| anonim_4396 a întrebat:

In aceasta seara am avut o mica problema cu WiFi-ul de pe telefonul meu. Desi imi arata ca aveam conexiunea foarte puternica, netul meu mergea prost..in sensul ca se trimiteau greu mesajele, stateam 10minute sa descarc o aplicatie etc. Tin sa precizez ca pe alte WiFi-uri totul este okey, dar pe al meu..nu prea. Este a 2 a oara cand se intampla asta..si am un J5 2017. Care poate fi cauza problemei mele?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil sa nu functioneze bine conexiunea de internet pe care-l primesti de la distribuitorul tau, chiar inainte de router.
Viteza se poate testa doar conectat un calculator dupa- si inainte de router.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Multumesc de raspuns!

1 răspuns: