| Florian80 a întrebat:

Intre un Samsung Note 10 + si un Samsung Note 20 ultra (ambele cu 12 gb ram si 512 gb memorie interna) voi ce ati alege?
Deocamdata am un Samsung note 10+ si ma gandeam daca merita sa i fac un upgrade la Samsung Note 10 ultra.
Msa

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Îmi plac ambele.
Ia-ți iPhone.

| Florian80 explică (pentru PedoBarbie):

Uras Iphone

| PedoBarbie a răspuns (pentru Florian80):

De ce ?????

| Florian80 explică (pentru PedoBarbie):

Nu mi.place nimic la el: nici forma, nici sistemul IOS nici restricitiile pe care le are la instalari de aplicatii, nici faptul ca nu are dual sim, nici bateria care tine penibil de putin, nici memoria ram care este penibila de 4 gb (in conditiile in care Samsung are deja 16 gb ram) nici faptul ca nu suporta card microsd.e nevoie de mai multe motive?

| JohannesZu a răspuns:

Parerea mea e ca diferentele sunt nesimificative pentru a investi acesti bani intr-un nou telefon!

| Florian80 explică (pentru JohannesZu):

Cam ai dreptate.nu este un upgrade prea consistent.