| dygas a întrebat:

IPHONE 3GS SAU NOKIA 97? Care se mishca mai bine pe net? si care e mai rezistent? rog pe cei care nu au habar de telefoane sa nu mai raspunde la misto gen : N97 si atat, de ce ala sau celalalt. Multumesc

3 răspunsuri:
| ghostk1d a răspuns:

big grin.am 5 bucati.2 4s 1, 3gs, si 2 iphone 4.recomand cu calduuura si cea mai mare incredere 3gs.e cu mult peste n97, dar si pretul e altulbig grin

| gamer239 a răspuns:

Chiar eu am iPhone 3G de aproape 1 an si este foarte rezistent, merge excelent pe net, youtube, facebook! ....este cu mult peste Nokia 97... dar iPhone 3G e mai scump

| dygas explică (pentru gamer239):

SH am gasit cam acolo pretul, n97 intre 300 si 500 lei si iphone-ul 3gs intre 350 si 600 mil