| ZeroGraviton a întrebat:

IPhone 4s VS Samsung galaxy S3
Deci vrea sa-mi cumpar 1 dar nu-s carebig grin

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy S3 nu mai are suport pentr yahoo mail. Au scos functia de push, mailul trebuind sa fie setat pas cu pas. I4 este exclusiv pentru ghei, parveniti, hipsteri, ipocriti, adolescenti cu creierul spalat si gipsy kings.

Ti-as recomanda sa-ti pastrezi banii sau sa-i donezi, de exemplu, mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s3 e mai performant, bateria tine mai mult, ecran mai mare etc. Plus ca la 4s sticla e proasta se zgarie repede.
Iphone e de fite si e si prost.
Cu android iti faci treaba.
Deci ia galaxy s3.

| edit28 a răspuns:

Clar S3.

| EvaneSScence a răspuns:

Eu as prefera Iphone 4 inclusiv datorita designului.

Răspuns utilizator avertizat
| DjZen a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung S3 nu imi place Iphone pentru ca este de fita. Eu iti recomand inca o data S3.

| DubstepQueen a răspuns:

Samsung galaxy S3winking parerea mea.

| hurricaneX a răspuns:

Aici nu-i vorba care e de 'fita' telefonul si cat de bun e, din cate-am citit am inteles ca iPhone 4s are carcasa din sticla sau ceva-n gen adica la o cazatura din mana ti se face cam praf. De Samsung galaxy s3 am auzit ca face figuri bateria dar in rest este super bun telefonul sau o alta varianta cumpara-ti Samsung galaxy s2, nu difera chiar asa de mult de s3-ul.

| ZeroGraviton explică:

Deci galaxy S3 are 7 voturi si iPhone 4s 1 vot... deci castigator S3

| dayzzi a răspuns:

Iti recomand IPhone 4shee hee