| anonim_4396 a întrebat:

La Samsung S6 cum pot sa fac sa nu mai lumineze cele doua "butoane" din stanga si dreapta (de back si celalalt) cand apas pe ele? Eu nu am gasit optiunea asta la setari...

Răspuns Câştigător
| AstroNoot a răspuns:

Exista o aplicatie pe care o gasesti in Play Store.Si eu o folosesc.Se numeste galaxy button lights si are ca icoana semnele de la butoane pe un fundal negru.Descarc-o si te descurci tu. Funda?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Din setari nu cred ca exista asa ceva. dar nu inteleg cu ce te deranjeaza. noaptea este buna aceasta optiune

| Bondarel99 a răspuns (pentru octav005):

La telefonul vechi am dezactivat optiunea asta si era mai ok asa.