| andreirr33 a întrebat:

Legat de iPhone 7 plus, este o alegere bună să îl achiziționez?
am auzit că este foarte posibil să nu facă față noilor actualizări, este adevărat?
și dacă da, aș putea să îl folosesc măcar un an jumătate sau doi?

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

Da mai stai linistit, va face fata noilor actualizari, de ce crezi ca este cumparat, este un telefon bun, nu este ca cele din 2020 probabil dar e bun, aplicatiile se vor actualiza continuu adica la mine iph6 inca se actualizeaza camd e nevoie, si da il vei folosi mai mult de 2 ani depinde cum il intretii

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ai deja 5 intrebări pe tema asta. Telefonul e deja un BUNIC!

| mastadont a răspuns:

Nu știu de unde ai auzit așa ceva însă e vrăjeală, normal că face față dacă bătrânul meu iphone 6S se descurcă. Și pot să zic că merge și mai repede decât cu versiunile anterioare.

| alexalx1234 a răspuns:

Un an jumate sau doi il poti folosi. Pana si iPhone SE cel din 2016 si iPhone 6s mai au actualizari, dar mai bine strangi bani si iei SE 2020. Bate lejer iPhone 7 Plus