| 4andrea567 a întrebat:

Ma gandeam de ceva timp să-mi iau un telefon nou, dar nu stiu care.
Huawei am în momentul de față si as opta pentru un Samsung, deoarece vreau sa-l incerc.
Iphone nu prea as vrea să-mi iau, cred ca primeste prea mult hype.

Aveti sugestii de Samsung care ar putea fi bun pentru gaming, eventual calitatea camerei(poze, videoclipuri) sa fie buna si desigur nici foarte scump telefonul?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți bani ai băga in viitorul telefon?

| anonimg a răspuns:

Este bun un Samsung, mai ales că te poți folosi pe deplin se serviciile Google.
Primul pas după care să alegi un telefon este prețul; adică să știi câți bani îți permiți să dai pe un telefon. Și în funcție de banii pe care îi ai găsești un telefon (Samsung) bun și la poze, la procesor, etc).
Nu foarte scump are putea însemna 1000 lei sau 2000 lei.
Trebuie să ne spui o sumă minimă și maximă în care vrei să se afle telefonul.

| 4andrea567 explică (pentru anonimg):

Cred ca suma maxima ar fi aproximativ 2300, inca nu stiu sigur

| anonimg a răspuns (pentru 4andrea567):

Ți-l recomand pe acesta:
https://altex.ro/......SMTA542WH/

Sau îl poți aștepta pe acesta cam o lună de zile:
https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_f54-12239.php

| MandruMatei a răspuns:

Poti sa explici de ce vrei sa schimbi si ce model Huawei ai? Eu n-as renunta la marca asta, pot sa-ti recomand eventual ceva. Mai ales acum ca au Appgallery si poti descarca si aplicatiile Google.

| 4andrea567 explică (pentru MandruMatei):

Am Huawei p30 si am magazin play.
voiam doar sa vad cum este Samsung