| anonim_4396 a întrebat:

Merită să îmi cumpăr Samsung Galaxy S3?
Adică... ce fel de dezavantaje există?

Răspuns Câştigător
| iDaiisy a răspuns:

Da tongue Se merita. Si eu il am tongue
Dar ai grija ca daca il scapi pe jos. Si se loveste intr-un colt va trebui sa ii schimbi toata partea. Si e destul de scump.

| Cristina11r a răspuns (pentru iDaiisy):

Si de exemplu, daca il tii intr-o husa protectoare si il scapi sa zicem asa de la 50 de cm... tot se strica? laughing

| Cristina11r a răspuns (pentru iDaiisy):

Şi la mărime. adică încape in buzunar?

| iDaiisy a răspuns (pentru Cristina11r):

Lol asta e chestia trebuie sa il tii intr-o husa protectoare tongue

| iDaiisy a răspuns (pentru Cristina11r):

Incape in buzunar. fara husa.

5 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Nu e diferenta mare intre S2 si S3, decat la versiunea de Android, dar eu ti-l recomand, sa ai mare grija cu el(rezistenta slaba), mai ales la colturi.