| Malinaab a întrebat:

Mi-am activat o optiune multimedia in Orange young care implica o suta de mb si acces nelimitat pe facebook dar cand intru pe facebook imi consuma mb. Am un corby s3650 si am incercat si in aplicatia facebook for every phone. Dupa terminarea mb nu va mai functiona fb? Cum fac sa opresc consmarea mb? Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Accesul nelimitat e in browser, daca folosesti aplicatii de facebook se consuma

| dakrismak a răspuns:

Trebuie sa intri pe facebook cu browserul telefonului ca sa nu iti ia din mb. mb se consuma cand intri pe alte site-uri. nu ai cum sa ii opresti

| Malinaab explică (pentru dakrismak):

Am incercat dar consuma si in browser.