| Cristian226 a întrebat:

Mi-am cumpărat un Huawei P40 Lite și nu reușesc să descarc Messenger. În App Gallery nu îl găsesc și când apas de pe Facebook să îl descarc îmi spune lipsa date. Ce trebuie să fac?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Huawei-urile noi nu au Google Play. Incearca Aptoide, este foarte bine scanat contra virusilor. Aplicatiile gratuite pe Google Play sunt gratuite si pe Aptoide.

Răspuns utilizator avertizat
| MadRaven a răspuns:

Intra in browser și descarca de pe net Apk Pure. Acolo o sa gasesti și Messenger.

| Cristian226 explică (pentru MadRaven):

Am rezolvat mulțumesc mult

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Instaleaza apkpure pe telefon e mai simplu asa