| PetreaValentinCostel a întrebat:

Mi-am cumparat un incarcator wireless si un adaptor pentru wireless charging, deoarece am Samsung j7 2017 si nu are wireless charging implementat, dar nu imi merge, trebuie sa fac vreo setare ceva?
Tin sa mentionez ca am testat pe Samsung j5 2016 si un telefon cu butoane si acestea se incarcau, adaptorul si incarcatorul sunt bune!

2 răspunsuri:
| programator010experimentat a răspuns:

Asigura-te ca ai conectat ca lumea adaptorul ala in portul de incarcare al telefonului