| fatatha111 a întrebat:

Mi-am dus telefonul la garantie pe 23, cand ar putea fi gata? Mentionez ca este Apple 6.
A mai dus cineva telefonul?
Cat a durat?

8 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Unde l-ai dus in garantie?

| fatatha111 explică (pentru WxRo):

La FLANCO, pentru ca de acolo am luat telefonul

| TheBoy93 a răspuns:

2 sau 3 saptamanii

Funda?

| fatatha111 explică (pentru TheBoy93):

Este posibil sa imi dea unul nou?
am inteles ca cei de la Apple nu repara telefoane

| WxRo a răspuns (pentru fatatha111):

In functie de defect este posibil sa ti-l schimbe ( si atunci o sa mai dureze un pic ). In principiu cam 14 zile dureaza

| darrio2007 a răspuns:

De obicei cam 2 saptamani. Dar poate fi si mai mult. Ti-au spus aia de acolo dar ai uitat.

| fatatha111 explică (pentru WxRo):

Se bloca ff des si se inchidea, se termina si bateria ff repede

| Pool77 a răspuns:

Normla vorbind trebuia sa-l duci la un reprezntat Apple aici in Romania.
iStyle de exemplu.
Intr-adevar ei nu repara telefoane, insa nu stiu cat de mult se explica acest lucru in Romania.
Stai calm, ca la nici un Smartphone nu tine bateria.