| DerpRo69 a întrebat:

Mi se descarca telefonul foarte repede il scot de la incarcat e 100% dar nici 2 mimute nu au trecut de cand stau pe el ca deja e 94% ce sa fac?

3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Daca ai root instalezi wakelock detector si vezi ce iti papa bateria in standby.
Daca ai aplicatii care ruleaza in background gen whatsapp Facebook ...alea mananca multa baterie.
Da luminozitatea la minim si fa o proba

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Schimba bateria.

| KanezuY a răspuns:

Dai un factory reset la telefon, si daca problema persista schimba atunci bateria!