| PuținConteazăNumele a întrebat:

E posibil să găsesc Huawei P9 Plus la maxim 1500 lei? Sau recomandari de telefoane asemănatoare până in 1500 lei (fără chinezării gen xiaomi, meizu, one+ ), Mulţumesc

2 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

P10 lite?

| GabrielGabii18 a răspuns:

Dacă ai un buget de 1500 RON îți poți lua un telefon foarte bun, fie din magazin fie la mâna a doua, eu unul ți-aș recomanda modelele astea de telefoane, mi-se par unele din cele mai bune, HTC one și Sony Xperia, modelul îl alegi tu in funcție de preferinta