| Albert1233 a întrebat:

Nu ma pot conecta pe net de la nici un router sau alta sursa, nici macar nu pot porni wifiul. Nu stiu ce sa mai fac, ramane mereu pe dezactivat.

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil antena Wi-Fi este defecta.

| MentulaMagna a răspuns:

Resetează router-ul și telefonul, vezi dacă toate cablurile sunt băgate corect, dacă nici așa nu merge, du-te cu el la service.
Baftă!

| Albert1233 explică (pentru MentulaMagna):

L-as reseta dar nu inteleg de ce celorlalti din casa le merge

| Stan24 a răspuns:

Problema aceasta este datorată faptului că nu ai dezactivat rețeaua WI-fiului de la telefonul tău mobil, l-ai lăsat mereu activat pe timpul nopții sau zilei.

Când termini de stat pe Facebook dezactiveaza-ți conexiunea la internet.

Indiferent de sursă:Wi-Fi sau date mobile.

| Alin993 a răspuns:

Ai incercat sa dai restart telefonului?