| UmbraDeVulpe a întrebat:

Nu mai merge night shift ul pe telefon, de ce oare? Am setat sa fie toata ziua de dimineata pana seara dar nu mai merge...

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

E bun ca ai dirijat intrebarile de la sanatatea ta la telefon, dar las-o mai usor.

| Xox0 a răspuns:

Ce telefon ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns:

Iti dau indicatii de pe iOS 16.3
Intra in setari si scrie in bara de cautare "night shift" Intri acolo si vezi daca o ai programara sau nu si pui acolo intervalul in care vrei night shift activ.

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Se spune ca e o luminozitate sanatoasa care ar trebui folosita noaptea sa iti vina somnul. Dar da, e sanatos sa o folosesti frecvent.

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Asta e o preferinta proprie. Daca vrei, e alegerea ta.