| andrey333 a întrebat:

Nu mi se activeaza optiunea Orange https://www.orange.ro/myaccount/configurator-prepay/ luna trecuta am avut aceeasi problema si deoarece aveam nevoie de minute urgent mi.am activat alta iar luna asta din nou nu merge. Am detul credit. dau sa se activeze si imi zice ca am sa primesc un mesaj de confirmare dar nu primesc nimica.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să aştepţi până primeşti mesajul de confirmare happy
De obicei, în week-end, vine mai greu...

Oricum, poţi suna la Cronos şi vei vedea dacă opţiunea s-a activat ( uneori mesajul de confirmare vine foarte târziu, chiar dacă opţiunea este activată de câteva ore )!

Toate cele bune.