| AnneM123 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu iphone-ul meu, inainte aveam multe aplicatii si 4000 poze, acum am 200 poze si imi tot zice ca n-am spatiu, nici pe wapp nu ma lasa sa intru, ce naiba sa mai sterg? Ca am nevoie de Facebook, insta etc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va intelege prostimea ca pozele se stocheaza in alta partitie decat aplicatiile...

| AnneM123 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cum explici ca inainte aveam si multe aplicatii si multe poze si acum am doar o aplicatie si tot nu am memorie

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneM123):

Si-au lasat date stocate si imprastiate. Fa-i jailbreak si o sa le poti vedea.

| Pe_Viata_Anonim_1994 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie pe samsung.Cred ca devine bateria mai uzata si nu mai suporta asa mult

| Andreea22an a răspuns:

Iti resetezi telefonul la setarile din fabrica si nu mai dai update la nici o aplicatie