| Jdjdbxjdbc a întrebat:

Nu știu din ce cauza telefonul nu mi se mai incarca decât prin USB când il conectez la priza îmi arată puțin că se încarca apoi de oprește am incercat cu alt cablu alt adaptor pentru perete am dat factory reset a mers puțin dar după aceea iarăși a revenit problema. Știe cineva ce poate fi? Dau funda

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Pe incarcator sunt 4 limbi daca una din cele patru limbi s-a stricat, se duce o pereche, la tine a fost cea de la incarcator

| adrianbestboy98 a răspuns:

Ce telefon e?

| xSega a răspuns:

Curata-i mufa de încărcare cu o periuta de dinti