| Watermelon99 a întrebat:

Pentru cei care au Iphone (5) se aude tare? ma refer cand asculti muzica daca se aude si inca ceva are camera si in fata? nu stiu sa va zic pe termenii specifici deci va zic si eu cum stiu thinking puppy dog eyes Dau funda! raspunde-ti doar aia care aveti straight face waiting

Răspuns Câştigător
| Garielu a răspuns:

Ss aude tare dar sa nu iti faci griji partea dreatpa la mufa aia care trebuie sa auzi muzica nu se aude decat cea stanga (specific iphonelor).Si daca nu iti convine ca vrei mai tare este un program pe itunes pentru asta.

1 răspuns:
| DejeuStefania123 a răspuns:

Da, se aude, si are camera si in fata + scoate poze super:*