| SelenaTpu a întrebat:

Pentru cei care aveti iPhone, cat va tine bateria?
Trece lejer de o zi?
Am avut telefoane care ma tinea bateria o zi si 12-18 ore si mi-am luat un S22 Ultra si fix o zi ma tine bateria

6 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Mă tine și 2 zile, a prins și 3 zile. Bine nu îl foloseam excesiv.
O zi ar fi limita. Depinde și la ce îl folosești.

| SelenaTpu explică (pentru Nirvanaaa):

E model ai?
Acum un pic Instagram, Facebook, whatss app și ate un apel ar fiok sa treacă de o zi bine

| Nirvanaaa a răspuns (pentru SelenaTpu):

IPhone Xr.
Da, tine. Numai sa nu fie apel video de vreo 5 ore laughing.

| CIaudiu a răspuns:

Doua zile de utilizare medie. IPhone 13 Pro Max

| anixxzyc a răspuns:

Depinde de iPhone, daca îți iei unul cu buton ( iPhone 7, 8, SE2 etc.) nu te tine mai mult de 6-7 ore când e nou si bateria are 100% sănătate. Daca vrei unul care sa i țină bateria chiar si o zi i-ați de la iPhone 11 in sus (12, 13) cred ca ai prins tu ideea.

| SelenaTpu explică (pentru anixxzyc):

Ce am întrebat eu și ce îmi răspunzi tu.
Ai iPhone - răspunde la întrebare
Nu ai iPhone, nu răspunde la întrebare