| Tanase_Emilian_1994 a întrebat:

Pot afla pe ce data am incarcat ultima data telefonul (reteaua Orange)daca "da' cum? multumesc...

Răspuns Câştigător
| RobertCelMaiTare a răspuns:

Da.Poti sa te duci la un magazin Orange, iti spui numarul si acestia iti vor spune tot despre el! Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul sau cartela sim? Pentru cartela mergi la ei si te vor gasi in calculator.Cu data ultimei incarcari.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti afla cu ajutorul colegilor de la Serviciul Clienti sau al celor din orice magazin Orange.
O zi buna,
Orange Helpers