| RapperulLucy a întrebat:

Prieteni, am un E-Boda cu Android 4.2.2.De aici totul bine insa, nu pot juca jocuri care includ data.Nu am conexiune la internet, asa ca imi pun fisierele data, in folderul Android, din SD Card, instalez Apk, si imi cere sa descarc data desi il am in telefon...
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Unele jocuri necesita conexiune la internet, e sa cumperi un router wi fi.

| AndyTurcu a răspuns:

Jocul nu recunoaste fisierele pe care le ai bagat asa ca el si le downloadeaza. Cea mai buna varianta e sa-ti iei un router.