| Bogdan_Rădulescu_1997 a întrebat:

Am un iphone 5, care are o problema, mai exact primesc mesajele cu mari intazieri, uneri chiar si o ora, pana acum o luna eram pe telekom, si nu facea asa, pai cum am bagat Orange-ul primul mesaj a aparut cu o intarziere de 4 minute, nu am luat in serios, dar acum e deja sub orice critica, stie cineva ce este de facut?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa verifici cartela SIM in alt telefon mobil:
-daca sim-ul va functiona, atunci este necesara verificarea telefonului mobil
-daca sim-ul nu este functional, pe niciun telefon, iti recomand inlocuirea cartelei SIM la un Orange Shop.
O zi buna,
Orange Helper