| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Am un LG C195 si am cartela frog.Cand imi activez extraoptiune Frog Enjoi imi spune ca am net nelimitat prin web'n'walk.Cand trimit sms sa activez servciul web'n'walk imi spune ca acest serviciu nu pote fi configurat pe telefonul meu.Ce pot sa fac sa il activez? Dau Funda+Vot! Si vreau sa mantionez ca am mai activat si pe fostul meu telefon serviciul web'n'walk!

2 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Inseamna ca setarile trebuie facute manual

| Soryn2244 a răspuns:

Inseamna ca nu ai suficienta memorie ram pentru web'n'walk sau rom sau cei de la frog n-au facut actualizarile de web'n'walk pentru telefonul tau