| nyteshade1797 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun custom ROM pentru Sansung Galaxy Gio, in afara de CyanogenMod. Am incercat SlimCM9 si e de discutat. In primul rand nu mai merge bine butonul home, in al doilea rand nu se mai blocheaza bine, in al treilea rand face freeze cand fac overclock mai mare de 844 si in al patrulea rand are foarte multe crash-uri. Ce am bun de zis despre el e ca Subway Surfers merge cu foarte putin lagg, iar Temple Run 2 merge binisor, in comparatie cu ROM-ul de la Samsung 2.3.6.
Puteti sa-mi ziceti si mie un ROM mai stabil si mai bun pentru gaming?

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Nu cred ca este un rom mai stabil decat cyanogenmod.

| nyteshade1797 explică (pentru Andrei1099):

Am crezut initial ca acest ROM nu s-a scris bine, si l-am instalat acum cateva minute. La fel facecrying. Incerc altul.