| CRYstyLEX a întrebat:

Sall! am un telefon Samsung galaxy mini 2 si vanzatoarea mi-a spus sa fac cont gmail pentru internet dar cand il bag in telefon scrie: nu aveti o conexiune la retea.cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| karllacristinna a răspuns:

Contul Gmail se face pentru a putea descarca aplicatii de pe internet.Pentru folosirea internetului ai nevoie de o cartela sau un abonament cu MB sau de wi-fi. Apoi din setari setezi optiunea activare date mobilewinking

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu iti faci cont de gmail pentru internet, ala ti-l faci cand iti setezi telefonul. Te conectezi fie pe wifi fie pe 3g. Bafta.

| adyneymar a răspuns:

Iti trebuie wrilles sau ceva ca sa poti sa te conectezi la net si apoi merge sa faci cont gmail altfel nu poti naviga pe net! crede-ma am acelasi tel
FUNDA?