| Dragos2001 a întrebat:

Sall! Dati-mi si mie va rog frumos niste telefoane cu touchscreen gen Samsung galaxy s(2) cu memorie mare,net, android market sau app store si pretul sa fie in jur de 10 mil!(diagonala minim 4").Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Tzimby a răspuns:

Ti-ai putea lua un galaxy s advence + cu 9 mil cum am eu ti-l recomand este foarte bun.

1 răspuns:
| CityOfSatan a răspuns:

Galaxy Ace Plus! Daca vrei sa iesi din linia Samsung, un telefn foarte bun ar fi si un Xperia Arc sau Xperia Ray.Desi depasesti suma de 1000 Ron, dar nu cu mult! Bafta!