| Anonim445zzz a întrebat:

am Samsung galaxy s duos si cand intru in galerie imi scrie:,, Spatiu insuficient.stergeti elementele care nu sunt necesare,cum ar fi software-ul, imaginile, videoclipurile si documentele descarcate"desi eu nu am nici o poza descarcata/facuta si in plus am si un card de 8 gb care e aproape gol.Si am facut si o poza sa incerc daca se vede si la fel scrie.

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Am acelasi telefon si nu am probleme.Mai sterge din apps de pe telefon.(nu se poate muta apps pe card).Si in setarile de la camera selecteaza sa se salveze pe card.

1 răspuns: