| biancabyabiancabya a întrebat:

am si eu o problema cu un telefon iphone 5s, telefonul este cumparat pe abonament din Anglia si nu a mai fost platit abonamentul, iar persoana care a avut telul a pus un cont pe tel (primul cont pus) si dupa si-a facut altul iar eu i-am dat resetare si imi cere un cont, nu stiu exact ce cont. Eu am pus contul care il avea inainte sa ii dau reset dar nu a mers. Ce trebuie sa fac pentru a-l reporni?

4 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Iti cere contul Apple iar probabil tipu' a schimbat parola si de aia numai merge dar fa-ti tu un cont si gata ai scapat de problema

| biancabyabiancabya explică:

Am uitat sa specific ca are acte la el

| biancabyabiancabya explică:

Pai problema este ca nu merge pus alt cont cere sa fie pus gen

| biancabyabiancabya explică:

Primul cont care a fost pus pe telefon. Nus exact ce i-a facut tipul respectic dar nu te lasa sa umbi in meniu scrie gen "hello dupa dai limba regiunea si cere contul respectiv". Am incercat sa il conectez si la pc dar nu merge